PKKS - Pardubický krajský kuželkářský svaz


Aktuality

Mistrovství Pardubického kraje jednotlivců 2024

Konec roku se pomalu blíží a začátek toho nového je tradičně spojen s konáním krajských mistrovství jednotlivců.

Žádná nová čtyřdráha nám v kraji nevyrostla, takže hrát se bude tradičně v České Třebové a Přelouči v termínech 6., 7., 27. a 28. ledna 2024. Krom lehkého zvýšení startovného nedošlo k žádným zásadním změnám. Kompletní informace naleznete v přiloženém rozpise. Jen apeluji na všechny oddíly, ať si pohlídají včasné odeslání jmenovitých přihlášek.

Přílohy: Rozpis MPK 2024

Přidáno: 27.11.2023, 20:49 hod.

Pozvánka na školení nových rozhodčích III. třídy

PaKKS pořádá školení nových rozhodčích III. třídy.

Školení se bude konat na přeloučské kuželně v neděli 5. listopadu. Všechny potřebné informace naleznete v přiložené pozvánce.

Přílohy: Pozvánka na školení rozhodčích

Přidáno: 12.10.2023, 19:39 hod.

Mistrovství Pardubického kraje družstev mládeže

Na Velký pátek (7.4.) proběhlo na kuželně v České Třebové první Mistrovství Pardubického kraje družstev mládeže. Hrála tříčlenná družstva v disciplíně 60 hs sestavená bez jakéhokoliv omezení z hráčů a hráček žákovské a dorostenecké věkové kategorie.

V soutěži se představilo celkem 9 družstev z nichž si nejlépe vedlo A družstvo Jiskry Hylváty, které vybojovalo vítězství o pouhých 5 kuželek před družstvem SK Rybník A. Třetí příčku si vybojovalo A družstvo České Třebové.
Kompletní konečné výsledky naleznete níže.

Akci lze, soudě podle reakcí účastníků i jejich doprovodu, hodnotit jako velmi povedenou a nezbývá než doufat, že se podařilo založit novou tradici. Velký dík patří pořadatelskému oddílu České Třebové a zejména pak Vendovi Kolářovi, který celou tuto akci vymyslel a zajistil její realizaci.

Přílohy: Konečné výsledky MPK družstev mládeže 2023

Přidáno: 06.04.2023, 21:27 hod.

Přihláška na MČR

V přiloženém souboru naleznete jména reprezentantů našeho kraje přihlášených na příslušná MČR a jejich přiřazené startovní pozice.

Přílohy: Přihláška na MČR 2023

Přidáno: 04.04.2023, 21:24 hod.

Mistrovství Pardubického kraje družstev mládeže

V pátek 7. dubna proběhne na kuželně v České Třebové Mistrovství Pardubického kraje družstev mládeže. Všechny potřebné informace naleznete v přiloženém rozpise.

Přílohy: Rozpis Mistrovství družstev mládeže 2023

Přidáno: 16.03.2023, 12:09 hod.

Mistrovství Pardubického kraje 2023 je minulostí

Je za námi druhý hrací víkend Mistrovství Pardubického kraje jednotlivců pro rok 2023 a známe tedy všechny nové mistry a zároveň jména hráčů, kteří budou náš kraj reprezentovat na MČR.

Výsledky si můžete otevřít níže nebo event. pod záložkou krajská mistrovství.

V kategorii juniorů zvítězil David Sukdolák z Přelouče, následovaný dvojicí hráčů České Třebové v pořadí Jakub Sokol a Miloslav Hýbl.

V kategorii juniorek se bohužel žádná dívka nepředstavila.

Mezi dorostenci si nejlépe vedl Jan Vízdal z KK Svitavy, druhý skončil Vojtěch Morávek z Jiskry Hylváty a třetí příčku vybojoval Kamil Dvořák z Pardubic.

Kategorii dorostenek ovládla českotřebovská Karolína Kolářová, následovaná Lucií Zelinkovou ze Svitav a Monikou Novákovou z Pardubic.

Nejlepšího výkonu mezi žáky dosáhl Miroslav Kolář z SK Rybník, druhou příčku obsadil Lukáš Dalecký z Přelouče a třetí skončil Jiří Komprs z Jiskry Hylváty.

Žákyně se letos prezentovaly tři a seřadily se v pořadí Adéla Komprsová (Hylváty), Tereza Dalecká a Karolína Miláčková (obě Přelouč).Všem medailistům gratulujeme a postupujícím na MČR přejeme co nejúspěšnější vystoupení.

Přílohy: Kompletní výsledky MPK 2023

Přidáno: 30.01.2023, 21:36 hod.

První mistrovské tituly rozdány

Máme za sebou první hrací víkend Mistrovství Pardubického kraje jednotlivců 2023. Tituly jsou rozdány v kategoriích muži, senioři, ženy a seniorky.

Mezi muži si nejlépe vedl Petr Miláček z Přelouče, následovaný Láďou Beránkem z Vysokého Mýta a Jirkou Hetychem z České Třebové.

Kategorii seniorů ovládl českotřebovský Karel Zubalík, následovaný dvojicí hráčů Vysokého Mýta, v pořadí Václav Perchlík a Václav Kašpar.

Také v ženské kategorii putuje titul do České Třebové zásluhou Hany Wiedermannové. Druhou příčku obsadila její oddílová kolegyně Dana Martinkevič a třetí skončila Martina Nováková z Pardubic.

V kategorii seniorek startovaly pouze dvě hráčky, obě z Tesly Pardubice a seřadily se v pořadí Hana Krumlová, Marie Donátová.

Kompletní výsledky prvního hracího víkendu si můžete otevřít pod odkazem níže.

Přílohy: MPK 2023 - první hrací víkend

Přidáno: 16.01.2023, 20:13 hod.

Aktuální výsledky

Průběžné výsledky mužské kategorie s aktualizací po každé odehrané rundě můžete sledovat na webu pořadatele.

Přidáno: 13.01.2023, 21:20 hod.

Pozor, změna rozpisu MPK žen a seniorek

S ohledem na počet přihlášených v kategorii žen a seniorek, je nově stanoven začátek startu pro obě kategorie v 10 hodin.

V první rundě odehrají dvě přihlášené seniorky doplněné o ženy, následně pak zbylých 8 přihlášených žen.

Přidáno: 10.01.2023, 09:01 hod.

Mistrovství PK jednotlivců pro rok 2023

Hned v lednu příštího roku nás čekají Mistrovství Pardubického kraje jednotlivců.

Klání jsou rozdělena tradičně na dvě kuželny (Přelouč a Česká Třebová) a také do dvou hracích víkendů. V sobotu 14. ledna se do boje pustí muži (PŘ) a senioři (ČT). V neděli 15. ledna se představí ženy a seniorky (ČT). Sobota 28. ledna pak bude patřit kategorii juniorské (ČT) a dorostenecké (PŘ). Posledním hracím dnem je pak neděle 29. ledna, kdy bude o své tituly bojovat žactvo (PŘ). Všechny důležité informace naleznete v přiloženém rozpise níže.

Přílohy: Rozpis MPK jednotlivců 2023

Přidáno: 05.12.2022, 10:29 hod.

1-10 | 11-11 |

©2023, PKKS - Pardubický krajský kuželkářský svaz